Funkcje kasy Trio

funkcje kasy trio
MULTIPORT DODATKOWE INTERFEJSYSUPERFORMATKA


funkcje kasy trio
FAKTURA VAT

 

 • funkcje kasy ergoWytrzymały akumulator
 • funkcje kasy ergoMechanizm drukujący drop in
 • funkcje kasy ergo
  USB
 • funkcje kasy trio
  Kody 2D
 • funkcje kasy ergoTwoja grafika na paragonach
 • funkcje kasy trio
  Nip nabywcy

Funkcje drukarki Trio pozwalają na współpracę urządzenia z tabletem lub smartfonem. To pierwsza tego typu drukarka fiskalna posiadająca możliwość zamontowania uchwytu 7’ lub 10’ na tablet lub smartfon. Obsługa aplikacji sprzedażowej odbywa się za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Uchwyt daje możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Oczywiście to przedsiębiorca wybiera – może też zdecydować się na tradycyjny sposób obsługi drukarki.

Praca z tabletem lub smartfonem to wygoda dla operatora i wzrost renomy sklepu czy lokalu w oczach klientów. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych – kelner może wystawiać paragony bezpośrednio przy kliencie. Praca z urządzeniem mobilnym jest prosta, sprawna i szybka.

Otwarta faktura

Funkcje drukarki Trio pozwalają na dowolne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu rozwiązaniu sprzedawca tworzy dokument dokładnie taki, jakiego oczekuje – według potrzeb swoich i swojego klienta.

Modułowa rozbudowa

Drukarka fiskalna Posnet Trio posiada trzy moduły rozszerzenia – różnią się one rodzajem oraz ilością łączy komunikacyjnych. W razie potrzeby możliwości urządzenia można w łatwy sposób zwiększyć poprzez uzupełnienie funkcjonalności o dodatkowe porty komunikacyjne lub np. uchwyt na tablet.

Superformatki

Wyposażona w szeroką gamę formatek, drukarka fiskalna Posnet Trio pozwala na emitowanie różnego rodzaju wydruków niefiskalnych o dowolnej treści – bonów zakupowych, kuponów rabatowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, informacji z systemów lojalnościowych i wielu innych.

Funkcjonalny system sprzedaż

 

Rozbudowane funkcje drukarki Trio pozwalają na stworzenie funkcjonalnego systemu sprzedaży. Urządzenie zostało wyposażone w kabel USB w standardzie – dzięki niemu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z tabletem lub komputerem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.

Posnet Trio posiada także uniwersalne gniazdo pozwalające na podpięcie różnych modułów rozszerzenia, a co za tym idzie dodanie nowych funkcji – portów RS232, modułu Bluetooth czy szuflady wielonapięciowej.

Łatwa i szybka praca

Drukarka fiskalna Posnet Trio powstała z myślą o intensywnej eksploatacji – wyposażona została w wyjątkowo wytrzymały, szybki mechanizm drukujący oraz specjalny system wymiany papieru „wrzuć i drukuj”. Wszystko to gwarantuje sprawną, łatwą i wygodną pracę, która wprost przełoży się na jakość obsługi klienta i satysfakcję konsumentów.

Funkcje drukarki Trio pozwalają także na dodawanie w nagłówku bądź stopce paragonu lub w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego grafiki wybranej przez użytkownika lub nawet samodzielnie przez niego stworzonej. To doskonały sposób na uatrakcyjnienie wydruków lub zyskanie dodatkowej powierzchni reklamowej. Drukarka fiskalna Posnet Trio pozwala również na wydruk kodów kreskowych z dowolną informacją ułatwiającą późniejsze odnalezienie transakcji w systemie, a także kodów 2D zawierających np. kupony rabatowe, linki do strony itp.

NIP nabywcy na paragonie

Posnet Trio na żądanie klienta drukuje jego numer NIP w części fiskalnej paragonu. Dzięki temu klient biznesowy w łatwy sposób zyskuje fakturę uproszczoną, będącą pełnowartościowym dokumentem kosztowym. Co więcej, drukarka pozwala na zaprogramowanie maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP nabywcy będzie drukowany. Zgodnie z aktualnymi przepisami, numer ten można wydrukować na paragonach o wartości do 100 euro lub 450 zł.