Drukarka fiskalna dla hoteli

Drukarka fiskalna dla hoteli

Poszukujesz nowoczesnego rozwiązania do swojego nowoczesnego obiektu noclegowego? Chcesz wzmocnić renomę hotelu? Poznaj Posnet Trio – doskonałą drukarkę fiskalną dla hoteli, stworzoną do współpracy z funkcjonalnym oprogramowaniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w tej eleganckiej drukarce praca użytkownika staje się jeszcze prostsza, a firma oszczędza czas i pieniądze!

 

tabletZ parze z tabletem lub smartfonem

Drukarka fiskalna dla hoteli Posnet Trio została wyposażona w możliwość zamontowania uchwytu (7′ lub 10′) na tablet lub smartfon. Wyobraź sobie pozytywne zaskoczenie gości, gdy obsługa hotelu posługiwać się będzie nowoczesnym urządzeniem mobilnym! Pozostaje ono cały czas w komunikacji z drukarką, nawet jeśli recepcjonista musi odejść z urządzeniem od stanowiska. To doskonałe rozwiązanie dla hoteli, które prowadzą różne kampanie promocyjne i lojalnościowe dla klientów – pracownik podaje gościowi tablet lub smartfon, a ten samodzielnie wpisuje w nim swoje dane! Bez pomyłek i kłopotliwego dyktowania poufnych danych!

 

Modułowa rozbudowa

Wybierz jeden z trzech modułów rozszerzenia. Różnią się one rodzajem oraz ilością łączy komunikacyjnych. Gdy Twoja działalność się rozwinie, z łatwością rozszerzysz możliwości drukarki! Porty udostępniane są aplikacji sprzedażowej, co pozwala na obsługę dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Stwórz funkcjonalny system sprzedaży w swoim hotelu z drukarką fiskalną Posnet Trio!

 

Trio w hotelu dla biznesu

Zdobądź klientów biznesowych. Zorganizowane grupy to wymierny zysk dla hotelu! Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie – dzięki temu Twoi klienci zyskają pełnowartościową fakturę uproszczoną. Ale to nie wszystko! Drukarka fiskalna dla hoteli Posnet Trio pozwala na tworzenie otwartej faktury. Co to oznacza? To proste – całą zawartość i układ linii edytujesz dokładnie tak, jak chcesz. Bez ograniczeń! Dzięki temu faktura będzie dokładnie taka, jakiej oczekujesz!

Hotel z drukarką fiskalną

 

Korzystaj z superformatek i generuj wydruki niefiskalne. Dzięki temu dostosujesz możliwości urządzenia fiskalnego do potrzeb Twojego hotelu. Szeroka gama formatek oraz superformatka pozwala drukować bony, kupony rabatowe, regulaminy, informacje o promocjach oraz wiele innych – co tylko chcesz!

Na paragonach drukuj grafiki – dowolne, stworzone przez Ciebie!

Ciesz się wyjątkowo nowoczesnym designem kasy fiskalnej Posnet Trio – współgrającym z nowoczesnością Twojego hotelu!

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu!

Korzystaj w razie potrzeby z wytrzymałego akumulatora litowo-jonowego!

Pracuj łatwo i wygodnie dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru, dwom czytelnym wyświetlaczom oraz ogromnym możliwościom komunikacyjnym kasy Trio.

 

Postaw na nowoczesność, wzmocnij renomę swojego hotelu i pomnóż zyski! Już dziś wybierz drukarkę fiskalną dla hoteli Posnet Trio!

 

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Sierpień 24, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *