Drukarka fiskalna dla marketu

Drukarka fiskalna dla marketu

Poszukujesz nowoczesnej, funkcjonalnej drukarki fiskalnej do swojego marketu? Każdego dnia Twój przez Twój sklep przewija się mnóstwo klientów, przez co urządzenie będzie intensywnie eksploatowane? Oto Posnet Trio – doskonała drukarka fiskalna dla marketu. Posiada wszystkie funkcje niezbędne do stworzenia najwyższej jakości systemu sprzedaży i zapewnienia klientom obsługi na najwyższym poziomie.

 

kasjer w markecieKasjer z tabletem

Wyobraź sobie drukarkę fiskalną, którą Twoi kasjerzy obsługują za pośrednictwem urządzenia mobilnego – tabletu lub smartfona. Wyobraź sobie, że pracownik przemieszcza się z urządzeniem, podczas gdy drukarka pozostaje na stanowisku kasjerskim – cały czas skomunikowana z programem sprzedażowym! Drukarka fiskalna dla marketu Posnet Trio została wyposażona w możliwość zamontowania uchwytu 7’ lub 10’ na tablet lub smartfon. Pomyśl, jak bardzo takie rozwiązanie podniesie prestiż Twojej firmy!

 

Doskonale szybka Trio

Pozwól drukarce fiskalnej pracować niezawodnie dzięki wyjątkowo wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu. Postaw na błyskawiczną obsługę klienta – doskonale szybki wydruk i system szybkiej wymiany papieru usprawniają pracę kasjera i ułatwiają mu prowadzenie sprzedaży. Dwa czytelne wyświetlacze wzbudzają zaufanie klientów i poprawiają komfort pracy sprzedawcy. W razie problemów z dostawą energii elektrycznej na pomoc przybywa wytrzymały akumulator – prowadź dalej sprzedaż, nie trać swoich klientów!

 

Drukarka fiskalna dla marketów, jakiej jeszcze nie było!

Podnieś na najwyższy poziom jakość obsługi klienta Twojego marketu. Drukuj dowolną grafikę na paragonie – logo sklepu, reklamę, informację o promocji. Korzystaj z superformatek – twórz dowolne wydruki niefiskalne dostosowane do potrzeb Twojego marketu. Drukuj kody kreskowe i kody 2D – zawrzyj w nich linki do strony, kupony rabatowe – co tylko chcesz!

Zdobądź klientów biznesowych – zyskasz ich dzięki możliwości wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. To jeszcze nie wszystko! Twórz dowolną fakturę – drukarka fiskalna dla marketu Posnet Trio jako pierwsza na rynku posiada możliwość tworzenia otwartej faktury, dowolnie generowanej.

Market

 

Postaw na modułową rozbudowę – wybierz jeden z trzech wariantów rozszerzenia. Różnią się one rodzajem oraz ilością łączy komunikacyjnych. Gdy Twój biznes się rozwinie, wzbogacisz drukarkę o kolejne możliwości. Dzięki temu stworzysz nowoczesny, funkcjonalny system sprzedaży, dostosowany do potrzeb Twojej działalności.

Wszystkie te i wiele innych zalet drukarki fiskalnej dla marketu Posnet Trio zamknięte zostały w niezwykle eleganckiej, nowoczesnej obudowie, która doskonale wpasuje się w design Twojego nowoczesnego marketu!

 

Wznieś na najwyższy poziom jakość obsługi klienta i wzmocnij renomę firmy – już dziś wybierz drukarkę fiskalną dla marketu Posnet Trio i ciesz się ciągle rosnącym zyskiem!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Sierpień 24, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *