Drukarka fiskalna dla piekarni

Drukarka fiskalna dla piekarni

Poszukujesz wytrzymałego, nowoczesnego urządzenia fiskalnego do pracy w systemie sprzedaży? Każdego dnia w Twojej piekarni przyjmujesz wielu klientów, wiec potrzebujesz sprzętu niezawodnego, doskonale znoszącego intensywną eksploatację? Poznaj Posnet Trio – to znakomita drukarka fiskalna dla piekarni. Wytrzymała, wyposażona w solidne mechanizmy, odporna i funkcjonalna – oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz!

 

W piekarniSystem sprzedaży w Twojej piekarni

Drukarka fiskalna Posnet Trio dostosuje się do potrzeb Twojej piekarni. Jak to możliwe? Wybierz jeden z trzech modułów rozszerzenia – różnią się one rodzajem oraz liczbą łączy komunikacyjnych. Dzięki temu stworzysz system sprzedaży dokładnie odpowiadający potrzebom Twojej firmy.

Planujesz rozwinąć działalność? To znakomicie! Możliwości drukarki Trio z łatwością rozszerzysz poprzez zastosowanie bardziej zaawansowanego modułu. Funkcjonalny system sprzedaży to wyższa jakość obsługi klienta, a co za tym idzie także wzrost renomy firmy i większe zyski!

 

Tablet w piekarni? Tak!

Wyobraź sobie prowadzenie sprzedaży za pośrednictwem urządzenia mobilnego – tabletu lub smartfona. Taka praca jest prosta, szybka i intuicyjna dla kasjera! Drukarka fiskalna dla piekarni Posnet Trio oferuje Ci opcję zamontowania uchwytu 7’ lub 10’ cali właśnie na urządzenie mobilne. Co więcej, dzięki zastosowaniu łącza Wi-Fi tablet lub smartfon może być obsługiwany mobilnie, cały czas będąc połączony z drukarką fiskalną.

Pomyśl, jak nowocześnie zacznie się prezentować Twoja piekarnia w oczach klientów! Zastosowanie urządzenia mobilnego to rozwiązanie innowacyjne, które wzmocni wizerunek Twojej firmy! Pomyśl też o wygodzie i szybkości obsługi. Oczywiście jeśli chcesz, drukarka Trio może dla Ciebie pracować tradycyjnie – za pośrednictwem systemu zainstalowanego na komputerze.

 

Drukarka fiskalna dla piekarni – doskonała obsługa klienta

Wznieść na najwyższy poziom jakość obsługi klienta w swojej piekarni. Korzystaj z superszybkiego mechanizmu drukującego, systemu błyskawicznej wymiany papieru, dwóch czytelnych wyświetlaczy i wielu innych udogodnień.

W stopce i nagłówku paragonu drukuj dowolne grafiki, kody kreskowe i kody 2G – umieść pod nimi linki, kupony rabatowe – co tylko chcesz! Pamiętaj też o superformatkach, które pozwalają tworzyć dowolne wydruki niefiskalne.  Zadbaj o swojego klienta – dzięki temu zyskasz jego zaufanie i codzienne wizyty po świeże bułeczki.

w tej piekarni jest drukarka fiskalna

 

Twórz czytelne, jednoznaczne nazwy towarów – w pamięci drukarki fiskalnej dla piekarni Posnet Trio zaprogramujesz ich aż 250.000! Każda nazwa może mieć nawet 40 znaków długości.

 

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu!

Drukuj paragony z numerem NIP nabywcy w części fiskalnej dokumentu!

Korzystaj z otwartej faktury – tworzonej dokładnie tak, jak chcesz, według potrzeb firmy!

Ciesz się doskonale eleganckim i nowoczesnym wyglądem drukarki fiskalnej Posnet Trio!

 

To oczywiście tylko niektóre z licznych zalet Posnet Trio – o więcej zapytaj naszego serwisanta!

 

Zapewnij swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie i pomnóż zyski! Wybierz już dziś drukarkę fiskalną dla piekarni Posnet Trio!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Sierpień 24, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *