Drukarka fiskalna dla punktów gastronomicznych

Drukarka fiskalna dla punktów gastronomicznych

Poszukujesz praktycznego i funkcjonalnego urządzenia fiskalnego do swojej restauracji, pizzerii, fast-foodu? Cenisz sobie innowacyjne rozwiązania i nowoczesność, a także atrakcyjny design? Poznaj Posnet Trio – to pierwsza na rynku drukarka fiskalna dla punktów gastronomicznych wyposażona w tak ogromne możliwości. Doskonale sprawdzi się zarówno w dużym, jak i małym lokalu. Dzięki niej wzniesiesz na najwyższy poziom jakość obsługi klienta i wzmocnisz renomę firmy!

 

kelner kotKelner z tabletem

Wyobraź sobie drukarkę fiskalną obsługiwaną za pośrednictwem tabletu lub smartfona. Posnet Trio wyposażona została w możliwość zamontowania uchwytu 7’ lub 10’ na urządzenie mobilne. Jak w praktyce wygląda praca z taką drukarką? Kelner obsługuje klientów szybko i sprawnie – korzysta z programu nie tylko na stanowisku kasjerskim, ale też na sali przy stolikach gości – przyjmuje zamówienia, wystawia paragony i faktury, a jeśli oferujesz gościom np. rabaty i różnego rodzaju kupony, pozwala im samodzielnie wprowadzić swoje dane do systemu. To nie tylko ogromna wygoda dla kelnera i gościa, ale też wzmocnienie wizerunku lokalu jako nowoczesnego i atrakcyjnego dla klienta.

 

Drukarka dostosowana do potrzeb punktu gastronomicznego

Stwórz funkcjonalny system gastronomiczny dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym drukarki fiskalnej dla punktów gastronomicznych Posnet Trio. Wybierz jeden z trzech dostępnych modułów – różnią się one rodzajem oraz ilością łączy. Gdy Twoja działalność się rozwinie, z łatwością i niewielkim kosztem rozszerzysz te możliwości do modułu bardziej zaawansowanego. Rozbudowany system gastronomiczny to ogromne uproszczenie dla wszystkich pracowników, ograniczenie do minimum liczby błędów i oszczędność czasu.

 

Z myślą o Twoim kliencie

Dzięki drukarce Posnet Trio zdobędziesz szerszą grupę klientów biznesowych. Jak to możliwe? Opcja wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie pozwala w prosty sposób zrobić z niego fakturę uproszczoną. A to jeszcze nie wszystko. Trio jako pierwsza na rynku została wyposażona w możliwość tworzenia otwartej faktury – dokumentu dowolnie stworzonego według potrzeb działalności.

Drukuj grafikę na paragonie – logo Twojej restauracji, reklamę, informację o promocji – co tylko chcesz! Drukuj kody kreskowe, kody 2D – zamieść w nich linki, kupony rabatowe i wiele innych. Korzystaj z superformatek – twórz dowolną ilość różnego rodzaju wydruków niefiskalnych. Drukarka fiskalna Posnet Trio ułatwia pracę Twojego lokalu gastronomicznego!

obsługa klienta z tabletem

 

To oczywiście tylko nieliczne z wielu zalet drukarki fiskalnej Posnet Trio. Elektroniczna kopia paragonu, dwa czytelne i wygodne wyświetlacze, wytrzymały akumulator, mocna obudowa, szybkie mechanizmy – wszystko to otrzymujesz w wyjątkowo eleganckiej, nowoczesnej formie, doskonale współgrającej z wizerunkiem Twojego lokalu. Ta drukarka jest wręcz idealna dla gastronomii!

 

Pomyśl o swoim kliencie – zapewnij mu najwyższą jakość obsługi! Wybierz już dziś drukarkę fiskalną Posnet Trio dla punktów gastronomicznych, wzmocnij renomę swojego lokalu i pomnóż zyski!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Sierpień 24, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *