Drukarka fiskalna dla butiku

Drukarka fiskalna dla butiku

Prowadzisz nowoczesny butik? Poszukujesz urządzenia fiskalnego, które będzie nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale też atrakcyjne wizualnie? Pomyśl o Posnet Trio – to doskonała drukarka fiskalna dla butiku, wyposażona w innowacyjne rozwiązania, jakich jeszcze nie było na polskim rynku! To urządzenie wzmocni wizerunek Twojego sklepu w oczach klientów i ułatwi pracę sprzedawcy!

 

Praca z tabletem lub smartfonem? Tak!

Lubisz nowoczesne rozwiązania? Dla Twoich pracowników obsługa tabletu czy smartfona jest intuicyjna i prosta? Wyobraź sobie drukarkę fiskalną obsługiwaną właśnie za pomocą urządzenia mobilnego! Posnet Trio posiada możliwość zamontowania uchwytu 7’ lub 10’ na właśnie takie urządzenie. Oczywiście możesz ją obsługiwać także tradycyjnie przez system zainstalowany na komputerze – jak wolisz! Pomyśl jednak, jak wykorzystanie tabletu lub smartfona wzmocni renomę Twojego butiku – zacznie być postrzegany jako sklep nowoczesny i przyszłościowy!

 

Dokładne nazwy towarów

Zaprogramuj w pamięci fiskalnej wszystkie swoje towary – twórz ich dokładne nazwy, doskonale zrozumiałe dla Twoich klientów. Drukarka fiskalna dla butiku Posnet Trio została wyposażona w ogromną bazę towarową, która pomieści wszystkie Twoje towary i wiele więcej!

Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie i zdobądź dzięki temu klientów biznesowych. Korzystaj z otwartej faktury – tworzysz ją dokładnie tak, jak chcesz, bez ograniczeń! Dzięki tym rozwiązaniom zdobędziesz szersze grono klientów biznesowych i zwiększysz zyski!

 

Drukarka fiskalna dostosowana do potrzeb butiku

Wybierz jeden z trzech modułów rozszerzenia drukarki fiskalnej dla butiku Posnet Trio – według potrzeb Twojej działalności! Gdy potrzeby się zwiększą, z łatwością i niewielkim kosztem zwiększysz możliwości urządzenia! Moduły rozszerzenia różnią się ilością i rodzajem łączy komunikacyjnych. Z tą nowoczesną drukarką fiskalną stworzysz funkcjonalny system sprzedaży – z czytnikiem kodów kreskowych, szufladą kasową i wieloma innymi urządzeniami.

 

Uczyń swój butik bardziej atrakcyjnym – drukuj grafiki w stopce i nagłówku paragonu, kody kreskowe i kody 2D z linkami, kuponami rabatowymi itp. Korzystaj z superformatek – twórz wydruki niefiskalne według swoich potrzeb!

 

I jeszcze coś na koniec. Przyjrzyj się drukarce fiskalnej Posnet Trio. Spójrz na ten elegancki kształt, nowoczesny design! Czy widzisz ją w swoim butiku?

Zaproś do swojego sklepu więcej klientów! Wybierz już dziś Posnet Trio – idealną drukarkę fiskalną dla butiku!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Sierpień 24, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *